• Ekopracownia - konkursy

• Dzielnicowy Konkurs na plakat z okazji Dnia Pszczoły

pt. „Razem dla PSZCZÓŁ” – II edycja

Serdecznie zapraszamy uczniów klas IV – VIII szkół podstawowych na terenie dzielnicy Bemowa do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. „Razem dla PSZCZÓŁ”.

Uczestnicy konkursu mają wykonać plakat związany z pszczołami i z ich rolą w naszym środowisku .

Organizatorem Konkursu jest Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 301 im. Janusza Korczaka w Warszawie.

Opis konkursu :

W dniu 20 maja obchodzimy Światowy Dzień Pszczół. Celem organizowanego z tej okazji konkursu jest podkreślenie znaczenia i roli pszczół w pozyskiwaniu żywności oraz zwrócenie uwagi na zagrożenia cywilizacyjne dla tych owadów.

Każdy autor może zgłosić do Konkursu jedną pracę, która nie była wcześniej publikowana.

Szczegóły Konkursu, informacje dotyczące przygotowywanych prac, w tym wymiary pracy, znajdują się w Regulaminie konkursu.

Prace należy nadsyłać drogą pocztową na adres szkoły: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 301, 01- 384 Warszawa ul. Brygadzistów 18 - z dopiskiem Praca konkursowa „Razem dla pszczół” – sekretariat lub składać osobiście w sekretariacie szkoły.

Termin: Termin składania prac konkursowych upływa 14.06.2024 roku, o godzinie 15.00.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody !

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

Iwona Krajewska

Załączniki:

II_Dzielnicowy_Konkurs__Razem_dla_Pszczol.docx

Regulamin_Razem_dla_PSZCZOL_2024.docx

Metryczka_Konkurs_Razem_dla_PSZCZOL.docx

Zgoda_na_udzial_w_Konkursie_Razem_dla_Pszczol.docx

__________________________________________________________

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas IV-VIII do udziału w konkursie na przygotowanie ekologicznej, wielorazowego użycia torby na zakupy w ramach obchodów w naszej szkole - Dnia Bez Opakowań Foliowych.

Regulamin i szczególy konkursu:

Regulamin.docx

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na eko torbę!
          Po starannej ocenie wszystkich zgłoszeń, mamy zaszczyt ogłosić zwycięzców:

1. Miejsce zajmuje uczennica klasy 6c - Berenika Kamorska
          2. Miejsce zajmuje uczeń klasy 6b - Juliusz Woźniak
          3. Miejsce zajmuje uczennica klasy 7a - Varvara Yudash
          Wyróżnienie otrzymuje uczennica klasy 6c - Katarzyna Czerwonka

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom zaangażowania i kreatywności!
          Dziękujemy za wkład w propagowanie ekologicznego stylu życia i życzymy dalszych sukcesów w twórczej działalności.

Zespół Organizacyjny Konkursu na Eko Torbę
          Iwona Krajewska, Klaudia Filip

..................................................................................................................................

Serdecznie zapraszamy uczniów do udziału w konkursie przyrodniczo-fotograficznym "Wisła warszawska", który realizowany jest w ramach projektów: Ekopracownia i Varsavianistyczna szkoła.

Koordynator: Agata Kuczyńska

Uprzejmie informuję, że laureatami konkursu fotograficznego "WISŁA WARSZAWSKA" zostali na poziomie klas I-III:
          Gabriela Rudnicka klasa 2D
          Stanisław Kuczyński klasa 3A

na poziomie klas IV-VIII:
          Wojciech Sochocki klasa 4C
          Franciszek Kuczyński klasa 6B